Повний спектр Юридичних послуг
Kobrin & Partners

Контакти:
моб. +38(097) 710-57-68
e-mail: s_kobrin@mail.ru або s_kobrin@i.ua
Головна Сторінка

Каталог статтей


Головна » Статті » Мої статті

Верховна Рада України відмінила технічний огляд

     Верховна Рада України прийняла в цілому Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень", що відміняє технічний огляд для ряду транспортних засобів. 

     Так згідно вищевказаного закону обов’язковий технічний огляд відміняється для:

     1) легкових автомобілів усіх типів, марок і моделей, причепи (напівпричепи) до них (крім таксі та автомобілів, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку), мотоцикли, мопеди, мотоколяски та інші прирівняні до них транспортні засоби - незалежно від строку експлуатації;

     2) легкових автомобілів, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку, вантажні автомобілі незалежно від форми власності вантажопідйомністю до 3,5 тонн, причепи до них - із строком експлуатації до двох років 

     Законом відміняється обов'язок водія мати при собі документи що засвідчують право на користування транспортним засобом (у більшості випадків - нотаріально засвідчені доручення на право управління транспортним засобом), а також дорожні листи . Міліція втрачає право перевіряти їх наявність. Органи ДАІ перевірятимуть лише посвідчення водія і реєстраційний документ на транспортний засіб. 

     Вносяться зміни в ч. 4 ст. 828 ЦК що відміняють обов'язкову письмову форму і нотаріальне посвідчення для договору позики наземних самохідних транспортних засобів. Тобто передати автомобіль в користування можна буде по усній домовленості.

     Також документом визначається винятковий перелік підстав для зупинки транспортного засобу співробітниками міліції, встановлюється їх обов'язок повідомити водія про причину зупинки транспортного засобу і суть скоєного правопорушення.


Кобрін С. М.

Категорія: Мої статті | Додав: advokatkobrin (06.07.2011)
Переглядів: 512 | Рейтинг: 5.0/1
Всього комментарів: 0

Меню сайта

Категорії каталогу

Форма входу

Copyright MyCorp © 2018 | Конструктор сайтов - uCoz